SMM Panel Açma ve Para Kazanma
SMM Panel Açma ve Para Kazanma

SMM Panel Açma ve Para Kazanma

 

SMM paneller sayesinde sosyal medyanın popüler sitelerindeki hesaplarınıza istediğiniz kadar takipçi ve beğeni etkileşimi gönderebiliyorsunuz. Sosyal medyanın dev uygulamaları İnstagram, Twitter, Facebook ve Youtube’un hayatımıza girdiği yıllardan beri varlığını sürdüren Sosyalatlas SMM Paneli, sadece hesaplarınızın etkileşimini yükseltmekle kalmıyor. Bu sistem üzerinden yüksek kazançlar sağlamayı da kullanıcılarına mümkün kılıyor. Child panel olarak bilinen bu özellik ile kullanıcılarına ekstra kazanç sağlatan Sosyalatlas’ın piyasadaki konumundan ve getirdiği yeniliklerden söz etmekte fayda var. Bu yazımızda, SMM Panellerin ne olduğundan, SMM panelin nasıl açıldığından ve bu işten nasıl para kazanıldığından bahsedeceğiz.

 

Sosyalatlas SMM Panel Nedir ?

 

Sosyalatlas SMM panel, kayıt olduğunuzda bakiye yükleyerek istediğiniz sosyal medya uygulamasında takipçi, beğeni, izlenme veya yorum satın alabileceğiniz otomatik olarak işlemleri gerçekleştiren sistemdir. Sosyalatlas’a ücretsiz kayıt olabilirsiniz ve fiyatları oldukça uygun seviyededir. Organik takipçi ve bot takipçi seçenekleri ile hizmet sunulmaktadır ve paketler arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Bot takipçiler daha ucuz olsa da, organik takipçiler daha düzenli, doğal ve güzel görünmenizi sağlar. Bu nedenle, profilinizin daha iyi görünmesini istiyorsanız organik takipçi satın almanızı öneririz. Sosyalatlas’ın, piyasadaki en hızlı SMM panellerden biri olduğunu hatırlatmak fayda var. Bakiye yükleme işleminin ardından, verilen her sipariş anlık başlamakta ve en kısa sürede tamamlanmaktadır.

 

SMM Panel Nasıl Açılır ?

 

SMM panel kurabilmek için scripte ihtiyacınız olacaktır. Ücretli veya ücretsiz olarak bulabileceğiniz bu scriptler ile SMM panel açmak mümkün olsada, asıl önemli olan siparişleri nasıl göndereceğinizdir. Bunun için bir sağlayıcı ile anlaşmanız şarttır. Neyse ki bu kadar teferruat ile uğraşmanıza gerek yok. Sosyalatlas’ın child panel kiralama hizmetinden yazının başında bahsetmiştik.  Child panel ile kendi panelinizi kurabilir, müşterilerinize Sosyalatlas’ın sunmuş olduğu tüm servisleri satabilirsiniz.

 

Child Panel Nedir ve Nasıl Kurulur ?

 

Child Panel, Sosyalatlas SMM Paneli üzerinden satın alabileceğiniz ve Sosyalatlas’ın tüm servislerini müşterilerinize satabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem sayesinde hiçbir sağlayıcı ile anlaşmaya gerek kalmadan, kendi SMM panelinizi açıp işletmeye başlamak mümkündür. SMM panelinizi açmak için yapmanız gereken Sosyalatlas’a kayıt olmak ve servisler kısmından bayiliğe başvurmaktır. Piyasadaki en uygun kiralama ücretleri ile aylık sadece 450 ₺ karşılığında müşterilerinize satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra sistem tarafından otomatik admin paneliniz oluşturulur ve birbirinden farklı temalar arasından seçim yapıp müşterilerinizin alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

SMM Panel İle Para Kazanma

 

SMM Panel ile para kazanmak için, Sosyalatlas servislerinin sunmuş olduğu fiyatların üzerine kendi kâr oranlarınızı koymanız gerekir. Kâr oranlarında herhangi bir kısıtlama sunulmamakla birlikte, istediğiniz kâr oranı ile satış yapmak mümkündür. Piyasadaki en ucuz ve en kaliteli sağlayıcı hizmetini sunan Sosyalatlas ile yüksek kazançlar elde etmek ve dilerseniz ek gelir yerine bu işi tam zamanlı bir işe dönüştürmek sizin elinizdedir.

 

Sosyalatlas İle SMM Panellerden Kazanç Kapısı

 

Bu zamanlarda herkesin ek gelire ihtiyacı olabiliyor.  Ek kazançlar sağlayabilmek içinde bazen yüksek miktarlarda sermaye gerekebiliyor ve çoğu insanı bu durum vazgeçiriyor. Fakat, Sosyalatlas.com ile aylık çok cüzzi miktarlar ödeyerek yüksek kazançlar sağlamak mümkün. SMM Panel sektörünün popüler sektörler arasında yer alması ve insanların etkileşim meraklılığı, bu sektörü adeta ölümsüz yapıyor. Tam otomatik işleyen panelleri sayesinde gece uyurken bile para kazanmak istemez misiniz ? Tek yapmanız gereken Sosyalatlas.com üzerinden child panel bayiliği almak ve kâr oranlarınızı belirlemek. Arkanıza yaslanın ve Sosyalatlas’ın kaliteli servislerinin tadını çıkarın.